STEVENS Gavere FEQ Stealth Black
Praktický gravel bike s plnou výbavou pro každodenní dojíždění i víkendové toulky mimo asfalt. Lehký hliníkový rám, vidlice S-Lite Aluminium, pohon Shimano CUES 2×10 a výbava FEQ se světly, blatníky a nosičem.
STEVENS Gavere FEQ v elegantní barvě Stealth Black je všestranný gravel bike navržený pro rychlou jízdu po městě, trénink po práci i víkendová dobrodružství. Rám z hliníku 6061 a lehká hliníková vidlice S-Lite poskytují jistotu, stabilitu a komfort, zatímco uvolněná geometrie zaručuje dlouhodobě pohodlný posed i při delších trasách.
Pohon Shimano CUES U6000 2×10 nabízí plynulé a spolehlivé řazení s širokým rozsahem převodů, ideálním pro jízdu po asfaltu i stoupání v terénu. O brzdný výkon se starají mechanické kotoučové brzdy Tektro MD-C550 s kotouči TR160-35, které zajišťují konzistentní brzdění za všech podmínek.
Kola s ráfky Oxygen G25 Disc a náboji Formula RXC-400 / Shutter Precision PL-7 jsou obuta do univerzálních plášťů Schwalbe G-One Overland Performance 40 mm, které spojují nízký valivý odpor s jistým záběrem na štěrku i mokrém asfaltu.
Verze FEQ přidává kompletní výbavu pro každodenní nasazení: světla Trelock Light Hammer 60 a B+M Xeltec Mini napájená z náboje s dynamem, elegantní blatníky Curana Apollo 55, praktický nosič Racktime STV RC 07 a stabilní stojan STEVENS Edge. To vše činí z Gavere FEQ ideální volbu pro celoroční dojíždění i delší výpravy s brašnami.
S hmotností 13,4 kg a maximální nosností 130 kg představuje Gavere FEQ dokonale vyvážené gravelové kolo, které spojuje spolehlivost, komfort a funkčnost do jediného všestranného balíčku.
Hlavní přednosti
-
Lehký hliníkový rám 6061 s komfortní gravel geometrií
-
Hliníková vidlice S-Lite Aluminium pro přesné řízení a stabilitu
-
Pohon Shimano CUES U6000 2×10 s plynulým a spolehlivým řazením
-
Mechanické kotoučové brzdy Tektro MD-C550 s konzistentním výkonem
-
Pláště Schwalbe G-One Overland Performance 40 mm pro jistotu na všech površích
-
FEQ výbava: světla Trelock Light Hammer 60 a B+M Xeltec Mini, blatníky Curana Apollo 55, nosič Racktime STV RC 07, stojan STEVENS Edge
-
Náboj Shutter Precision PL-7 s integrovaným dynamem
-
Montážní body pro brašny a doplňky pro bikepacking
-
Hmotnost 13,4 kg, nosnost 130 kg
| Název | Gavere FEQ |
|---|---|
| Rám | Aluminium 6061 |
| Vidlice | STEVENS S-Lite Aluminium |
| Přehazovačka | Shimano CUES U6000 Shadow RD-U6020-10-SGS, |
| Přesmykač | Shimano CUES U6000 FD-U6030-F |
| Řazení | Shimano CUES ST-U3030 |
| Brzdy | Tektro MD-C550 |
| Kliky | Shimano CUES U6000 46-32T |
| Kazeta | Shimano CS-LG300-10, 10fach |
| Říditka | Scorpo Aero Gravel |
| Představec | Scorpo |
| Přední náboj | Shutter Precision PL-7 |
| Zadní náboj | Formula RXC-400 |
| Ráfky | Oxygen G25 Disc |
| Pláště | Schwalbe G-One Overland Performance, 40-622 |
| Sedlo | Oxygen Triton 2.0 |
| Sedlovka | Scorpo |
| Počet rychlostí | 2x10 |
| Velikost kol | 28 |
| Hmotnost | 13,4 kg |
| Příslušenství | Př./Z. světlo, nosič, blatníky, stojan a zvonek |
Tabulka velikostí Gavere
| 48cm | 160-170cm |
| 51cm | 170-175cm |
| 54cm | 172-182cm |
| 56cm | 180-187cm |
| 58cm | 185-195cm |
| 61cm | 195-205cm |
V případě zájmu Vám kolo individuálně upravíme, stačí zaslat požadované změny a obratem Vám zašleme kalkulaci.
| Modelový rok: | 2026 |
| Řazení: | 2x10 |
| Zdvih vidlice: | Pevná - 0 mm |
| Průměr kol: | 28 " |
| BARVA: | Černá |








































