STEVENS Camino RS Pro AXS Nightstone
Špičkový gravel bike s 13rychlostní bezdrátovou sadou SRAM Force AXS, karbonovými koly Zipp 303 a extrémně lehkým aerodynamickým rámem – ideální pro rychlou jízdu v terénu i na silnici.
Zrozen pro rychlost. Navržen pro kontrolu.
STEVENS Camino RS Pro AXS v matně šedé barvě Nightstone je ultimátní gravel stroj pro závodní nasazení i ambiciózní ježdění. Karbonový rám nové generace je postaven s důrazem na aerodynamiku – inspirován silničním modelem Arcalis a komfortním Xenith Endurance. Díky integrované objímce sedlovky, slopingové geometrii a čistým liniím nejen skvěle vypadá, ale také exceluje v rychlosti a ovladatelnosti.
Bezdrátová preciznost a karbonový výkon
Pohon zajišťuje nejnovější bezdrátová sada SRAM Force XPLR AXS s unikátním 13rychlostním řazením. V kombinaci s převodníkem 44T a kazetou 10–46T nabídne rozsah pro ostré závody i dobrodružné výpravy. Karbonová kola Zipp 303 XPLR S jsou navržena pro gravel – lehká, tuhá a odolná. O jistý kontakt s terénem se postarají rychlé a přilnavé pláště Schwalbe G-One R Pro.
Hlavní přednosti:
-
Zcela nový karbonový rám s aerodynamickými tvary a integrovanou sedlovou objímkou
-
Bezdrátový pohon SRAM Force XPLR AXS (1x13) s kazetou 10–46T pro široký rozsah převodů
-
Karbonová kola Zipp 303 XPLR S – extrémně lehká a pevná
-
Pláště Schwalbe G-One R Pro 40 mm – univerzální výkon na všech površích
-
Gravel-specific kokpit Scorpo + Deda Superbox pro přesné řízení
-
Karbonová sedlovka a sedlo Fizik Vento Argo X5 pro maximální komfort
-
Nízká hmotnost pouhých 7,9 kg
-
Prostor pro pláště až do šíře 45 mm
| Název | Camino RS Pro AXS |
|---|---|
| Rám | Carbon SL Fiber |
| Vidlice | STEVENS Full Carbon SL |
| Přehazovačka | SRAM Force XPLR E1 AXS RD-FRC-1E-E1, |
| Přesmykač | |
| Řazení | SRAM Force E1 AXS |
| Brzdy | SRAM Force AXS |
| Kliky | SRAM Force XPLR E1 44T |
| Kazeta | SRAM Force XPLR CS-XG-1371-E1, 13fach |
| Říditka | Deda Superzero Gravel Alu |
| Představec | Deda Superbox V2 |
| Zapletená kola | Zipp 303 XPLR S |
| Pláště | Schwalbe G-One R Pro Evolution, 40-622 |
| Sedlo | Fizik Vento Argo X5 |
| Sedlovka | Scorpo Carbon |
| Počet rychlostí | 1x13 |
| Velikost kol | 28 |
| Hmotnost | 7,9 kg |
Tabulka velikostí Camino RS
| 48cm | 160-170cm |
| 51cm | 170-175cm |
| 54cm | 172-182cm |
| 56cm | 180-187cm |
| 58cm | 185-195cm |
| 61cm | 195-205cm |
V případě zájmu Vám kolo individuálně upravíme, stačí zaslat požadované změny a obratem Vám zašleme kalkulaci.
| Modelový rok: | 2026 |
| Řazení: | 1x13 |
| Zdvih vidlice: | Pevná - 0 mm |
| Průměr kol: | 28 " |
| BARVA: | Černá |









































