GHOST Path Riot Advanced
Lehký a našlapaný celoodpružený e-bike na karbonovém rámu s pohonem Fazua Ride 60. Model GHOST Path Riot CF vám přinese tuny zábavy, potřebnou tuhost ve sjezdech a usnadní vám i cestu nahoru.
Když se vám pod ruky a pod nohy dostane model Path Riot, okamžitě si všimnete, jak neobyčejně lehký a obratný je – zejména na poměry elektrokol. Rám z karbonu v kombinaci s ultra kompaktním a úplně nenápadným pohonem Fazua Ride 60 posouvá hranice mezi klasickým trailovým kolem a e-MTB. Motor váží pouhých 1,96 kg, přitom nabízí točivý moment 60 Nm a zcela plynulou, přirozenou asistenci bez zbytečné hmotnosti. Elegantní a čistý design s integrovanou 475Wh baterií dává kolu mimořádnou rovnováhu mezi výkonem a lehkostí. Bezdrátová konektivita s aplikací FAZUA (přes ANT+, Bluetooth), je samozřejmostí a chytrý telefon může sloužit jako přehledný displej, který jde v případě potřeby dobíjet z baterie elektrokola.
Na trailech se Path Riot chová jako čistokrevné all-mountain kolo. Oceníte 29“ kola a plně integrovanou teleskopickou sedlovku Eightpins s extra dlouhým zdvihem (pouze model ADVANCED). Geometrie i osazení směřují k maximálnímu výkonu.
INOVATIVNÍ FUNKCE A ŠPIČKOVÉ KOMPONENTY
V kolekci naleznete 3 úrovně osazení: LTD / FULL PARTY / ADVANCED. Každá verze přichází s propracovanými detaily, které posouvají zážitek z jízdy na novou úroveň. Mezi ně patří systém přepákování Tractionlink 2.0 pro optimální trakci a odpružení, pevná, jednodílná zadní stavba z karbonu a koncept VPP (Virtual Pivot Point), který zajišťuje citlivější odezvu a lepší podporu ve středu zdvihu. Design odpružení s virtuálním otočným bodem (VPP) využívá systém přepákování, který vytváří „virtuální“ otočný bod pohybující se při kompresi odpružení, což optimalizuje dráhu zadního kola a efektivitu šlapání. Na rozdíl od konstrukcí s jedním otočným bodem umožňuje VPP zadnímu kolu následovat zpočátku dráhu nahoru a dozadu, což zlepšuje překonávání překážek, pohlcování nárazů a zajišťuje lepší trakci. Tento design zvyšuje stabilitu a kontrolu, snižuje zpětný ráz při šlapání (kickback) a je ideální pro technický terén.
Výsledkem je zážitek z jízdy, který se blíží špičkovému trail bajku bez motoru – jen s lehkým „větrem do zad“ při stoupání. Nízká hmotnost, karbonová konstrukce a efektivní motor bez odporu činí z Path Riot LTD mimořádně hravé, přesné a přirozeně ovladatelné kolo. Ať už vyrážíte na dlouhé alpské túry, technické sjezdy nebo rychlé večerní okruhy po práci, tenhle stroj nabízí prvotřídní zážitek z lehkého e-MTB bez kompromisů.
- Kompaktní pohon FAZUA Ride 60
- Lehký, sofistikovaný karbonový rám
- Výjimečný design a lakování
- Supercitlivé odpružení Traction Link® (Virtual Pivot)
- Jednodílná zadní stavba s maximální torzní tuhostí
- SUPERFIT® geometrie
- Plně integrovaná teleskopická sedlovka Eightpins®
- Integrovaná ochrana po celé délce řetězové vzpěry
| Název | Path Riot Advanced |
|---|---|
| Rám | Lightcarbon, Boost 110/148, Travel: 140mm |
| Vidlice | RockShox Lyrik Select, Travel: 150mm |
| Tlumič | RockShox Super Deluxe Select RT 140 mm |
| Přehazovačka | Shimano Deore RD-M6100 12-S, 12-speed |
| Řazení | Shimano Deore SL-M6100 |
| Brzdy | Shimano BR-MT520 220mm |
| Kliky | Rotor E-Kapic Crankarms + Chainring for FAZUA Ride 60 165 |
| Kazeta | Shimano Deore CS-M6100-12, MICRO SPLINE,10-51T |
| Říditka | GHOST MTB Dia 31.8mm 800/20mm |
| Představec | GHOST MTB Dia. 31.8mm |
| Přední náboj | Shimano HB-TC500-15-B 15x110mm |
| Zadní náboj | Shimano FH-TC600-MS-B 12x148 mm |
| Ráfky | WTB ST Light i30 |
| Pláště | Continental Kryptotal-Fr Trail Soft, foldable skin SL, TR, 60-622 / Continental Kryptotal-Re Enduro Soft, foldable skin SL, TR, 60-622 |
| Sedlo | Fizik Terra Aidon |
| Sedlovka | Eightpins H01 Hydraulic, teleskopická, 34.9mm |
| Počet rychlostí | 1x12 |
| Velikost kol | 29 |
| Motor | Fazua Ride 60 (60Nm) |
| Display | Fazua Ride 60 LED Hub + Ring Control |
| Baterie | Fazua Energy 480 Wh |
| Hmotnost |
Tabulka velikostí Path Riot
| S | 162-174cm |
| M | 170-182cm |
| L | 178-190cm |
| XL | 186-196cm |
V případě zájmu Vám kolo individuálně upravíme, stačí zaslat požadované změny a obratem Vám zašleme kalkulaci.
| Modelový rok: | 2026 |
| Motor: | Fazua RIDE 60 |
| Řazení: | 1x12 |
| Zdvih vidlice: | 150 mm |
| Zdvih tlumiče: | 140 mm |
| Průměr kol: | 29 " |
| BARVA: | Modrá |









































