GHOST E-ASX Advanced Brown Bear/Stone Glossy
Nová generace E-ASX si ponechává uživatelsky oblíbenou geometrii, která je obohacená o ty nejnovější technologie v oblasti eMTB. Kolekce obsahuje verze s blatníky nebo bez a rámy klasické nebo s nízkým nastupem.
PŘIPRAVTE SE NA DELŠÍ DOJEZD, VZRUŠUJÍCÍ VÝKON A NEZAPOMENUTELNÁ DOBRODRUŽSTVÍ
Řada GHOST E-ASX Low kombinuje špičkovou technologii e-MTB s chytrou geometrií rámu a vysokou odolností. unikátní sportovní modely s nízkým nástupem (Low) a odpružením 140/130 mm – tyto rámy umožňují pohodlnější nástup a zároveň zachovávají pravý výkon e-MTB. V nabídce jsou také verze EQ, které jsou vybaveny blatníky, nosičem, osvětlením a stojanem – ideální pro dlouhé výlety, každodenní dojíždění nebo náročné cestování. Všechny Low modely jsou dodávány s 27,5“ koly.
VYSOKÝ VÝKON PRO MAXIMÁLNÍ EFEKTIVITU
Každý model GHOST E-ASX je vybaven nejnovější pohonnou jednotkou Bosch Performance CX 5. generace, která nabízí točivý moment 100 Nm pro snadné zdolávání prudkých stoupání i technických úseků. Vyjímatelná a uzamykatelná baterie PowerTube o kapacitě 800 Wh (600 Wh u modelů Essential) zajišťuje dlouhý dojezd. Díky aplikaci systému Bosch si můžete přizpůsobit jízdní režimy podle svých potřeb a optimalizovat spotřebu energie i výkon pro jakoukoliv výzvu. Bosch eBike System 5. generace přináší několik klíčových vylepšení oproti svému předchůdci:
- Kompaktní a lehký design: Motor Performance CX 5. generace byl přepracován tak, aby byl kompaktnější a přibližně o 100 gramů lehčí než předchozí generace.
- Vylepšená podpora šlapání: Nový motor nabízí plynulejší a citlivější podporu šlapání. Nová Funkce Hill Hold zabraňuje nechtěnému couvání při zastavení ve svahu a nová asistent rozjezdu do kopce pomáhá získat hybnost v prudkém terénu.
- Tišší provoz: Hlučnost byla snížena až o 50 %, což vede k tišší jízdě ve srovnání s předchozí generací.
- Vylepšená technologie článků a snížená hmotnost: Díky použití pokročilé technologie článků 21700 dosahuje nová baterie PowerPack 800Wh vyšší hustoty energie a účinnosti. Navzdory vyšší kapacitě, 800Wh baterie 800 váží přibližně 3,9 kg, což je asi o 500 gramů méně než model 750 Wh.
- Kompaktní rozměry: 800Wh baterie 800 je také menší, což umožňuje nižší těžiště.
Kapacitu baterie lze navýšit až na 1050Wh s přídavnou baterií Bosch Powermore 250Wh (není součástí elektrokola).
STABILITA A BEZPEČÍ V KAŽDÉM TERÉNU
Spolehlivé komponenty a nadstandardní nosnost 150 kg (součet hmotnosti jezdce, výbavy a elektrokola) z něj dělá spolehlivý stroj pro vaše aktivity. Ať už vyrážíte na skialpy, vezete fotografickou nebo rybářskou výbavu, nebo jen tak míříte do hor, model E-ASX EQ vás doveze do těch nejodlehlejších míst. Integrovaná teleskopická sedlovka umožňuje rychlé nastavení výšky sedla pro jistější ovládání v různorodém terénu a pro snadnější nástup. Vyšší modely jsou navíc vybaveny systémem ABS od Bosch, který zabraňuje zablokování předního kola a zajišťuje lepší kontrolu brzdění i na strmém či kluzkém povrchu.
ŠIROKÁ NABÍDKA MODELOVÝCH ŘAD PRO KAŽDÉHO JEZDCE
GHOST nabízí E-ASX v různých variantách a konfiguracích, aby vyhověl potřebám každého jezdce.
- Low (zdvih 140/130 mm)
- Low EQ (zdvih 140/130 mm) vybaveny blatníky, nosičem, osvětlením a stojanem
- Dvě verze s ABS
- U všech modelů je v rámu připravená kabeláž pro osvětlení
- Barevný displej Bosch Kiox 300
- Teleskopická sedlovka
PRECIZNĚ VYVINUTÉ E-MTB, KTERÉ VÁS DOVEZE DÁL
GHOST E-ASX je dokonalým řešením pro ty, kteří chtějí jít dál – a být připraveni na každou další míli. Ať už se chystáte na traily, dlouhé výlety nebo nová dobrodružství, toto e-MTB spojuje špičkové odpružení, výkonný motor a chytré funkce pro jedinečný zážitek z jízdy.
| Název | E-ASX Advanced |
|---|---|
| Rám | aluminium, Boost 110/148, Travel: 150mm |
| Vidlice | FOX 36 Float Rhythm, GRIP, E-Optimized, QR 160 mm, Offset: 44 mm |
| Tlumič | FOX FLOAT X, Performance, A, 2pos, Evol LV, 210x55mm |
| Přehazovačka | Shimano Deore XT RD-M8100-SGS 12s, Shadow+, 12-speed |
| Řazení | Shimano Deore SL-M6100-IR, Rapidfire+, Trigger shifter |
| Brzdy | Shimano Deore BR-M6120, 4 pistons, 203 mm |
| Kliky | Miranda CR for Bosch BDU38, DM + XLC CR-E18 Crankarms 165 |
| Kazeta | Shimano Deore CS-M6100-12, MICRO SPLINE, 10-51T |
| Říditka | XLC HB-M34, Dia. 35 mm, Rise: 20 mm, backsweep 9° 800mm |
| Představec | XLC ST-M50, Dia. 35 mm, L: 50 mm, A-head |
| Přední náboj | XLC HF-M55 Boost 15x110 mm, 32H, Centerlock |
| Zadní náboj | XLC HR-M55 Boost 12x148 mm, 32H, Centerlock, MS |
| Ráfek | XLC WR-M39 Disc 30/622 32H 6,5 mm Valve / XLC WR-M37 Disc 30/584 32H 6,5 mm Valve |
| Pláště | Př: Continental Xynotal Trail Endurance, foldable skin SL, 60-622 Z: Continental Xynotal Trail Endurance, foldable skin SL, 60-584 |
| Sedlo | XLC Sport Comfort SA-S11 Steel Rail 155 mm |
| Sedlovka | XLC Dropperpost Dropper SP-T21, Dia. 34.9 mm, Travel: 200 mm 555 mm |
| Počet rychlostí | 1x12 |
| Velikost kol | 29/27,5+ |
| Hmotnost | |
| Motor | Bosch Performance Line CX, 600W, 85Nm, 25km/h |
| Display | Bosch Kiox 300 + LED Remote |
| Baterie | Bosch InTube 800 Wh |
Tabulka velikostí E-ASX
| S | 162-174cm |
| M | 170-182cm |
| L | 178-190cm |
| XL | 186-196cm |
V případě zájmu Vám kolo individuálně upravíme, stačí zaslat požadované změny a obratem Vám zašleme kalkulaci.
| Modelový rok: | 2026 |
| Motor: | BOSCH Performance CX - středový |
| Řazení: | 1x12 |
| Zdvih vidlice: | 160 mm |
| Zdvih tlumiče: | 150 mm |
| Průměr kol: | Mullet 29/27.5+ " |
| BARVA: | Hnědá |









































