STEVENS Supreme Ivy Green
STEVENS Supreme je univerzální gravel bike, který se nezalekne žádného počasí ani povrchu. Díky prodlouženému rozvoru a širokým plášťům Schwalbe G-One Allround (40 mm) nabízí výbornou stabilitu, komfort a trakci i na šotolině nebo mokré cyklostezce. Hliníkový rám a lehká vidlice STEVENS S-Lite přispívají k celkové hmotnosti pouhých 12,1 kg a zároveň poskytují dostatečnou tuhost pro svižnou a efektivní jízdu.
O pohon se stará spolehlivá a odolná sada Shimano GRX 2x10, doplněná hydraulickými kotoučovými brzdami GRX 400 pro jistý výkon v každé situaci. Díky integrovanému náboji s dynamem vpředu (Shutter Precision) a světelnému setu Busch+Müller Briq-S T a Xeltec Mini je Supreme připraven i na jízdu za šera či v zimních měsících.
Z hlediska praktičnosti potěší plná výbava včetně blatníků SKS, ergonomického kokpitu Oxygen Scorpo Gravel a montážních bodů pro brašny na rámu i vidlici – ideální kombinace pro bikepacking nebo vícedenní výpravy.
Hlavní přednosti:
• Lehký a tuhý hliníkový rám s gravel geometrií
• Karbonová vidlice STEVENS S-Lite pro nízkou hmotnost a komfort
• Shimano GRX 2x10 s hydraulickými brzdami pro jistotu na každém povrchu
• Plná výbava včetně světel, dynamo náboje, blatníků a reflexních pedálů
• Montážní body pro brašny na rámu i vidlici – vhodné pro bikepacking
• Široké 40mm pláště Schwalbe G-One Allround – pohodlí a trakce
| Název | Supreme |
|---|---|
| Rám | Aluminium 6061 |
| Vidlice | STEVENS S-Lite Aluminium |
| Přehazovačka | Shimano GRX 820 Shadow+ RD-RX820-D, 24fach |
| Přesmykač | Shimano GRX 820 FD-RX820-F |
| Řazení | Shimano GRX 610 STI ST-RX610-R |
| Brzdy | Shimano GRX 400 BR-RX400 |
| Kliky | Shimano GRX 610 46-36T |
| Kazeta | Shimano 105 CS-R7100, 12fach |
| Říditka | Scorpo Aero Gravel |
| Představec | Oxygen Scorpo Road |
| Přední náboj | Shutter Precision PL-7 |
| Zadní náboj | Shimano FH-RS470 |
| Ráfky | Oxygen RM-23 Disc, 23 x 622 |
| Pláště | Schwalbe G-One Allround Performance, 40-622 |
| Sedlo | Selle Royal Vivo Ergo Sport |
| Sedlovka | Oxygen Scorpo Road |
| Počet rychlostí | 2x12 |
| Velikost kol | 28 |
| Hmotnost | 12,1 kg |
| Příslušenství | Př./Z. světlo, nosič, blatníky, stojan a zvonek |
Tabulka velikostí Gavere
| 48cm | 160-170cm |
| 51cm | 170-175cm |
| 54cm | 172-182cm |
| 56cm | 180-187cm |
| 58cm | 185-195cm |
| 61cm | 195-205cm |
V případě zájmu Vám kolo individuálně upravíme, stačí zaslat požadované změny a obratem Vám zašleme kalkulaci.
| Modelový rok: | 2025 |
| Řazení: | 2x12 |
| Zdvih vidlice: | Pevná - 0 mm |
| Průměr kol: | 28 " |
| BARVA: | Zelená |








































