STEVENS Gavere Com FEQ Cool Dove
Univerzální gravel bike s kompletní výbavou pro každodenní dojíždění i víkendové výlety mimo asfalt. Lehký hliníkový rám, karbonová vidlice, sada Shimano GRX 2×10 a výbava FEQ se světly, blatníky a nosičem.
STEVENS Gavere Com FEQ v elegantní barvě Cool Dove je všestranný gravel bike určený pro každodenní dojíždění, sportovní vyjížďky i delší výpravy s brašnami. Lehký rám z hliníku 6061 s pohodlnou geometrií a tuhá celokarbonová vidlice STEVENS Full Carbon SL poskytují výbornou kombinaci komfortu a přesného řízení na jakémkoli povrchu.
Pohon tvoří gravelová sada Shimano GRX 2×10, která zaručuje plynulé a spolehlivé řazení s dostatečným rozsahem převodů pro kopce i rychlé roviny. O jisté brzdění se starají hydraulické kotoučové brzdy Shimano GRX 400 s kotouči SM-RT64, které nabízejí stabilní výkon i při plném zatížení.
Kola s ráfky Oxygen G25 Disc a náboji Formula RXC-400 / Shutter Precision PL-7 jsou obuta do univerzálních plášťů Schwalbe G-One Overland Performance o šířce 40 mm – ideálních pro kombinaci asfaltu, štěrku i polních cest.
Verze FEQ přidává praktickou výbavu pro každodenní použití: světla Trelock Light Hammer 80 a B+M Xeltec Mini napájená z náboje s dynamem, elegantní blatníky Curana Apollo 55, zadní nosič Racktime STV RC 07 a stojan STEVENS Edge. Díky množství závitových úchytů na rámu i vidlici je možné doplnit další příslušenství pro bikepacking.
S hmotností 12,9 kg a nosností 130 kg představuje Gavere Com FEQ ideální rovnováhu mezi sportovním výkonem a praktickou funkčností.
Hlavní přednosti
-
Lehký a tuhý hliníkový rám 6061 s pohodlnou gravel geometrií
-
Celokarbonová vidlice STEVENS Full Carbon SL pro přesné řízení a tlumení vibrací
-
Pohon Shimano GRX 2×10 s plynulým a spolehlivým řazením
-
Hydraulické kotoučové brzdy GRX 400 pro jistý výkon za každého počasí
-
Univerzální pláště Schwalbe G-One Overland Performance 40 mm s vysokou odolností
-
FEQ výbava: světla Trelock Light Hammer 80 a B+M Xeltec Mini, blatníky Curana Apollo 55, nosič Racktime STV RC 07, stojan STEVENS Edge
-
Náboj Shutter Precision PL-7 s integrovaným dynamem
-
Příprava na bikepacking díky mnoha montážním bodům
-
Hmotnost 12,9 kg, nosnost 130 kg
| Název | Gavere Com FEQ |
|---|---|
| Rám | Aluminium 6061 |
| Vidlice | STEVENS Full Carbon SL |
| Přehazovačka | Shimano GRX 820 Shadow+ RD-RX820-D, |
| Přesmykač | Shimano GRX 820 FD-RX820-F |
| Řazení | Shimano GRX 610 STI ST-RX610-R |
| Brzdy | Shimano GRX 400 BR-RX410 |
| Kliky | Shimano GRX 610 46-30T |
| Kazeta | Shimano 105 CS-HG710-12, 12fac |
| Říditka | Scorpo Aero Gravel |
| Představec | Scorpo |
| Přední náboj | Shutter Precision PL-7 |
| Zadní náboj | Formula RXC-400 |
| Ráfky | Oxygen G25 Disc |
| Pláště | Schwalbe G-One Overland Performance, 40-622 |
| Sedlo | Selle Royal SRX |
| Sedlovka | Scorpo |
| Počet rychlostí | 2x12 |
| Velikost kol | 28 |
| Hmotnost | 12,9 kg |
| Příslušenství | Př./Z. světlo, nosič, blatníky, stojan a zvonek |
Tabulka velikostí Gavere
| 48cm | 160-170cm |
| 51cm | 170-175cm |
| 54cm | 172-182cm |
| 56cm | 180-187cm |
| 58cm | 185-195cm |
| 61cm | 195-205cm |
V případě zájmu Vám kolo individuálně upravíme, stačí zaslat požadované změny a obratem Vám zašleme kalkulaci.
| Modelový rok: | 2026 |
| Řazení: | 2x12 |
| Zdvih vidlice: | Pevná - 0 mm |
| Průměr kol: | 28 " |
| BARVA: | Bílá |








































