STEVENS Camino RS Pro Di2 Cool Grey
Prémiový karbonový gravel bike s aerodynamickým rámem, elektronickým řazením Shimano GRX Di2 a karbonovými koly Fulcrum – ideální volba pro rychlou a precizní jízdu na každém povrchu.
Závodní gravel stroj s elektronickým srdcem
STEVENS Camino RS Pro Di2 je vrcholem závodní gravel řady – postavený pro jezdce, kteří chtějí kombinaci špičkového výkonu, precizního ovládání a technologie budoucnosti. Základem je zcela nový karbonový rám s optimalizovanou aerodynamikou, který převzal prvky z úspěšných silničních modelů Arcalis a Xenith. Kombinace ostrých hran, čistých přechodů a integrované objímky sedlovky vytváří vizuálně i funkčně bezchybný celek.
Elektronická přesnost, karbonová rychlost
O dokonalé a bezchybnou změnu převodů se stará dvoupřevodníková sada Shimano GRX 825 Di2 s bezdrátovým ovládáním. Lehounká karbonová kola Fulcrum Sonic spolu se špičkovými plášti Schwalbe G-One R Pro v šířce 40 mm dávají biku skvělé akcelerační i terénní schopnosti. Gravelový kokpit s představcem Deda Superbox V2 zajišťuje maximální kontrolu nad kolem i v technickém terénu.
Hlavní přednosti:
-
High-end karbonový rám s aerodynamickým designem inspirovaným modelem Arcalis
-
Elektronická sada Shimano GRX 825 Di2 s 2×12 převody a extrémně rychlou odezvou
-
Karbonová kola Fulcrum Sonic pro nízkou hmotnost a výbornou tuhost
-
Univerzální převodník 48/31T s kazetou 11–36T pro maximální rozsah
-
Pláště Schwalbe G-One R Pro (40 mm) – rychlé a jisté na všech typech povrchů
-
Gravel kokpit Scorpo Race Aero + Deda Superbox pro maximální kontrolu a čistý vzhled
-
Hmotnost pouhých 8,2 kg!
-
Možnost montáže plášťů až do šíře 45 mm
| Název | Camino RS Pro Di2 |
|---|---|
| Rám | Carbon SL Fiber |
| Vidlice | STEVENS Full Carbon SL |
| Přehazovačka | Shimano GRX 825 Di2 Shadow+ RD-RX825-A, |
| Přesmykač | Shimano GRX 825 Di2 FD-RX825-F |
| Řazení | Shimano GRX 825 ST-RX825-R |
| Brzdy | Shimano GRX 820 BR-RX820 |
| Kliky | Shimano GRX 820 48-31T |
| Kazeta | Shimano 105 CS-HG710-12, 12fach |
| Říditka | Deda Superzero Gravel Alu |
| Představec | Deda Superbox V2 |
| Zapletená kola | Fulcrum Soniq Carbon |
| Pláště | Schwalbe G-One R Pro Evolution, 40-622 |
| Sedlo | Fizik Vento Argo X5 |
| Sedlovka | Scorpo Carbon |
| Počet rychlostí | 2x12 |
| Velikost kol | 28 |
| Hmotnost | 8,2 kg |
Tabulka velikostí Camino RS
| 48cm | 160-170cm |
| 51cm | 170-175cm |
| 54cm | 172-182cm |
| 56cm | 180-187cm |
| 58cm | 185-195cm |
| 61cm | 195-205cm |
V případě zájmu Vám kolo individuálně upravíme, stačí zaslat požadované změny a obratem Vám zašleme kalkulaci.
| Modelový rok: | 2026 |
| Řazení: | 2x12 |
| Zdvih vidlice: | Pevná - 0 mm |
| Průměr kol: | 28 " |
| BARVA: | Šedá |









































