STEVENS Camino RS Forest Light
Zcela nový karbonový gravel speciál s aerodynamickým rámem, bezdrátovým řazením SRAM Apex AXS a závodní geometrií pro maximální výkon v terénu i na silnici.
Gravel závodník nové generace
STEVENS Camino RS je zcela nově navržený karbonový gravel bike, který kombinuje závodní výkon, špičkovou aerodynamiku a moderní bezdrátové technologie. Rám inspirovaný silničními modely Arcalis a Xenith přináší nejen agresivní sportovní vzhled, ale především rychlost, přesnost a efektivitu při každém šlápnutí. O bezdrátové a přesné řazení se stará nová sada SRAM Apex AXS XPLR 1x12.
Minimalismus, výkon a kontrola
Díky promyšlené geometrii, integrované objímce sedlovky a sloping horní rámové trubce je zajištěno pohodlí, čistý design i nižší standover výška. Výkonné kotoučové brzdy SRAM Apex a 40mm univerzální pláště Schwalbe G-One R Pro na kolech DT Swiss G 1800 Spline dodávají jistotu při rychlých sjezdech i technických úsecích. Kokpit s mírně zvednutými řídítky poskytuje ideální kombinaci pohodlí a ovladatelnosti.
Hlavní přednosti:
-
Zcela nový karbonový rám s aerodynamickými prvky a integrovanou sedlovou objímkou
-
Bezdrátová sada SRAM Apex AXS XPLR 1×12 – čisté řazení bez kabelů
-
Univerzální převodník 40z a kazeta 11–44T pro výkonnou jízdu v terénu
-
Kvalitní kola DT Swiss G 1800 Spline s 40mm plášti Schwalbe G-One R Pro
-
Gravel kokpit Scorpo Race Aero s představcem Deda Superbox
-
Plná příprava na moderní gravel závody nebo ambiciózní bikepacking
-
Průchodnost plášťů až do šíře 45 mm
| Název | Camino RS |
|---|---|
| Rám | Carbon SL Fiber |
| Vidlice | STEVENS Full Carbon SL |
| Přehazovačka | SRAM Apex XPLR AXS RD-APX-1E-D1, |
| Přesmykač | |
| Řazení | SRAM Apex AXS D1 |
| Brzdy | SRAM Apex AXS |
| Kliky | SRAM Apex 1 40T |
| Kazeta | SRAM Apex XPLR CS-PG-1231-D1, 12fach |
| Říditka | Scorpo Aero Gravel |
| Představec | Scorpo |
| Zapletená kola | DT Swiss G 1800 Spline |
| Pláště | Schwalbe G-One R Pro Evolution, 40-622 |
| Sedlo | Selle Royal SRX |
| Sedlovka | Scorpo |
| Počet rychlostí | 1x12 |
| Velikost kol | 28 |
| Hmotnost | 8,6 kg |
Tabulka velikostí Camino RS
| 48cm | 160-170cm |
| 51cm | 170-175cm |
| 54cm | 172-182cm |
| 56cm | 180-187cm |
| 58cm | 185-195cm |
| 61cm | 195-205cm |
V případě zájmu Vám kolo individuálně upravíme, stačí zaslat požadované změny a obratem Vám zašleme kalkulaci.
| Modelový rok: | 2026 |
| Řazení: | 1x12 |
| Zdvih vidlice: | Pevná - 0 mm |
| Průměr kol: | 28 " |
| BARVA: | Zelená |









































