STEVENS Camino Pro Khaki
Stevens Camino Pro je univerzální gravel navržený jak pro rychlé vyjížďky, i dlouhé bikepacking trasy. Díky lehkému karbonovému rámu a špičkové sadě Shimano GRX 820 s 2x12 převody nabízí pohodlí, výkon a široký rozsah převodů pro každý terén.
Stevens Camino Pro je všestranný gravel bike, který se skvěle hodí pro více denní bikepacking i rychlé jízdy mimo běžné trasy. Postaven na úspěšné geometrii hliníkových gravel modelů Stevens, Camino Pro nabízí maximální lehkost, komfort a všestrannost díky super-lehkému karbonovému rámu s hladkými liniemi a integrovanou kabeláží.
Díky sadě Shimano GRX 820 s převody 2x12 poskytuje široký rozsah rychlostí pro jízdu na plochých i kopcovitých terénech, zatímco čistě gravelová kola DT Swiss G 1800 Spline a pláště Continental Terra Speed zajistí spolehlivý výkon na každém povrchu.
Rám a vidlice umožňují instalaci plášťů až do šířky 45 mm, což vám poskytne pohodlí a jistotu i na technicky náročném terénu. Stevens Camino Pro je optimalizován pro bikepacking a je vybaven závity na rámu, které umožňují snadnou instalaci všech potřebných doplňků. Karbonová vidlice a brzdy Shimano GRX 820 zajišťují přesné řízení, spolehlivé brzdění a odolnost při nízké hmotnosti, což oceníte zejména na dlouhých trasách.
Hmotnost: 8,9 kg | Maximální zatížení: 130 kg
- Lehký karbonový rám s integrovanou kabeláží a plynulými liniemi
- Pohon Shimano GRX 820 s 2x12 převody pro široký rozsah rychlostí
- Gravel-specific kola DT Swiss G 1800 Spline s plášti Continental Terra Speed
- Možnost osazení plášťů do šířky 45 mm pro vyšší pohodlí a kontrolu
- Optimalizováno pro bikepacking s množstvím úchytů pro doplňky
- Karbonová vidlice pro precizní řízení a lehkost
- Hydraulické kotoučové brzdy Shimano GRX 820 pro silný a spolehlivý brzdný výkon
| Název | Camino Pro |
|---|---|
| Rám | Carbon SL Fiber |
| Vidlice | STEVENS Full Carbon SL |
| Přehazovačka | Shimano GRX 820 Shadow+ RD-RX820-D, |
| Přesmykač | Shimano GRX 820 FD-RX820-F |
| Řazení | Shimano GRX 820 STI ST-RX820-R |
| Brzdy | Shimano GRX 820 BR-RX820 |
| Kliky | Shimano GRX 820 48-31T |
| Kazeta | Shimano 105 CS-HG710-12, 12fach |
| Říditka | Scorpo Aero Gravel |
| Představec | Deda Superbox |
| Zapletená kola | DT Swiss G 1800 Spline |
| Pláště | Continental Terra Speed, 40-622 |
| Sedlo | Oxygen Triton |
| Sedlovka | Scorpo |
| Počet rychlostí | 2x12 |
| Velikost kol | 28 |
| Hmotnost | 8,9 kg |
Tabulka velikostí Camino
| 48cm | 160-170cm |
| 51cm | 170-175cm |
| 54cm | 172-182cm |
| 56cm | 180-187cm |
| 58cm | 185-195cm |
| 61cm | 195-205cm |
V případě zájmu Vám kolo individuálně upravíme, stačí zaslat požadované změny a obratem Vám zašleme kalkulaci.
| Modelový rok: | 2026 |
| Řazení: | 2x12 |
| Zdvih vidlice: | Pevná - 0 mm |
| Průměr kol: | 28 " |
| BARVA: | Khaki |








































