ORBEA RALLON E10 White Chic/Diamond Black
S gravitací můžeš bojovat, nebo se jí plně odevzdat. Neboj se jít až na doraz a přidat tam, kde ostatní budou váhat. Rallon představuje úplně novou generaci gravity bajků a vzešel z dlouholetého vývoje v laboratořích a na závodních tratích světového poháru. Jeho nízké těžiště zaručuje bezkonkurenční stabilitu, přesnost a ovladatelnost při závodním tempu. Rallon nabízí bezkonkurenční systém nastavení, díky kterému si ho každý upraví podle svých potřeb. Možnost volby 29" nebo mullet 29/27.5+".
| Název | ORBEA RALLON E10 |
|---|---|
| Rám | Orbea Rallon OMR. 442mm/450 chainstay length. Concentric Boost 12x148 rear axle. Pure Gravity geometry. Attitude Adjust. ISCG05 |
| Vidlice | Fox 38 Float Factory 180, Grip X2, QR15x110, Kashima |
| Tlumič | Fox Float X Factory Trunnion 2-Pos Evol LV Kashima custom tune 205x62.5mm |
| Řazení | Shimano SLX M7100 I-Spec EV |
| Přehazovačka | Shimano SLX M7100 SGS Shadow Plus |
| Brzdy | Shimano M6120 Hydraulic Disc |
| Kliky | Race Face Aeffect 32t |
| Kazeta | Shimano CS-M7100 10-51t 12-Speed |
| Říditka | OC Mountain Control MC30, Rise20, Width 800 |
| Představec | OC Mountain Control MC11 Alu SL, 0º |
| Řetěz | Shimano Deore M6100 |
| Zapletená kola | Race Face AR 30c Tubeless Ready |
| Pláště | Př: Maxxis High Roller III 2.40" 60 TPI 3CG/EXO+/TR MaxxGripp, Z: Maxxis Minion 2.40" 120 TPI 3CT/DD/TR MaxxTerra |
| Sedlo | Fizik Terra Ridon X5 145mm |
| Sedlovka | OC Mountain Control MC22, 31.6mm, Dropper |
| Hmotnost | - |
Tabulka velikostí ORBEA Rallon
| S | 150-170cm |
| M | 160-180cm |
| L | 170-190cm |
| XL | 180-200cm |
Podrobnou geometrii rámu naleznete na stránkách výrobce odkaz
| Modelový rok: | 2026 |
| Řazení: | 1x12 |
| Zdvih vidlice: | 180 mm |
| Zdvih tlumiče: | 170 mm |
| Průměr kol: | 29 " |
| BARVA: | Bílá |








































