ORBEA DENNA M10i Caramel Carbon View/Golden Sand
Denna ti pomůže posouvat hranice a limity a nabídne dojezd pro ty nejdelší vyjížďky. Tento elektrický gravel má speciálně upravenou asistenci právě vhodnou pro gravely a ať už se chystáš do jakéhokoliv terénu, tak díky široké průstupnosti plášťů to nebude žádný problém. Denna M10i má karbonový rám, motor Shimano EP801 a lehkou 420Wh baterii. Nechybí hydraulické brzdy, karbonová kola RP45TEAM a bezdrátová sada Shimano Dura Ace/XT Di2 1x12
| Název | ORBEA DENNA M10i |
|---|---|
| Rám | Orbea Denna, Thru Axle 12mm x 142mm rear, thread M12xP1, internal cable routing. |
| Vidlice | Orbea Denna OMR ICR, full carbon, 1-1/8" - 1,5" tappered head tube compatible, Thru axle 12x100mm, thread M12xP1 |
| Řazení | Shimano Dura Ace Di2 ST-9270 |
| Přehazovačka | Shimano XT Di2 M8260 SGS |
| Brzdy | Shimano R9270 Hydraulic Disc |
| Kliky | Shimano Steps EM600 44t |
| Kazeta | Shimano CS-M8100 10-51t 12-Speed |
| Říditka | OC Road Performance RP11 Carbon, Reach 80, Drop 125, w/Di2 hole |
| Představec | OC Road Performance RP10, -8º |
| Řetěz | Shimano M6100 |
| Zapletená kola | Oquo Road Performance RP45TEAM |
| Pláště | Pirelli P ZERO™ Race X SmartEVO TLR 700x30c |
| Sedlo | Selle San Marco Shortfit 2.0 Start Up Off Road Xilite |
| Sedlovka | OC Performance XP10 Carbon, 27.2mm, Setback 0 |
| Motor | Shimano EP801 RS Gen2 85Nm |
| Baterie | Orbea Internal 420Wh (Optional 210 Wh Range Extender) |
| Ovladač | Shimano EN600-L |
| Nabíječka | Orbea 2.Generation eBike Smart charger 42V/2-4A |
| Hmotnost | - |
Tabulka velikostí ORBEA Denna
| XS | 155-166cm |
| S | 167-172cm |
| M | 173-179cm |
| L | 180-185cm |
| XL | 186-191cm |
| XXL | 192-207cm |
Podrobnou geometrii rámu naleznete na stránkách výrobce odkaz
| Modelový rok: | 2026 |
| Motor: | Shimano EP8 - středový |
| Řazení: | 1x12 |
| Zdvih vidlice: | Pevná - 0 mm |
| Průměr kol: | 28 " |
| BARVA: | Hnědá |








































