ORBEA DENNA H30 Blue Stone
Denna ti pomůže posouvat hranice a limity a nabídne dojezd pro ty nejdelší vyjížďky. Tento elektrický gravel má speciálně upravenou asistenci právě vhodnou pro gravely a ať už se chystáš do jakéhokoliv terénu, tak díky široké průstupnosti plášťů to nebude žádný problém. Denna H30 má hliníkový rám, motor Shimano EP600 a lehkou 420Wh baterii. Nechybí hydraulické brzdy a kompletní sada Shimano GRX 1x12
| Název | ORBEA DENNA H30 |
|---|---|
| Rám | Orbea Denna, Thru Axle 12mm x 142mm rear, thread M12xP1, internal cable routing. |
| Vidlice | Orbea Denna OMR ICR, full carbon, 1-1/8" - 1,5" tappered head tube compatible, Thru axle 12x100mm, thread M12xP1 |
| Řazení | Shimano GRX RX610 |
| Přehazovačka | Shimano GRX RX822 GS |
| Brzdy | Shimano RX410 Hydraulic disc |
| Kliky | Shimano Steps EM600 42t |
| Kazeta | Shimano CS-M7100 10-45t 12-Speed |
| Říditka | OC Road Performance RP31-R, Rise 15, Reach 70, Drop 125 |
| Představec | OC Road Performance RP23, -5º |
| Řetěz | Shimano M6100 |
| Zapletená kola | Alloy, Tubeless, 700c, 21c |
| Pláště | Vittoria Terreno Dry Gravel G2.0 TLR 700x45c |
| Sedlo | Selle San Marco Shortfit 2.0 Start Up Off Road |
| Sedlovka | SP 0.2 Carbon, 27.2mm, Setback 0 |
| Motor | Shimano EP600 RS Gen2 85Nm |
| Baterie | Orbea Internal 420Wh (Optional 210 Wh Range Extender) |
| Ovladač | Shimano EN600-L |
| Nabíječka | Orbea 2.Generation eBike Smart charger 42V/2-4A |
| Hmotnost | - |
Tabulka velikostí ORBEA Denna
| XS | 155-166cm |
| S | 167-172cm |
| M | 173-179cm |
| L | 180-185cm |
| XL | 186-191cm |
| XXL | 192-207cm |
Podrobnou geometrii rámu naleznete na stránkách výrobce odkaz
| Modelový rok: | 2026 |
| Motor: | Shimano EP6 - středový |
| Řazení: | 1x12 |
| Zdvih vidlice: | Pevná - 0 mm |
| Průměr kol: | 28 " |
| BARVA: | Modrá |








































