LOOK G85 Petrol/White Shimano GRX 1X12 Fulcrum Lite GR
Jeho jméno bylo inspirováno drsnými cestami a divokou krajinou francouzského Centrálního masivu (konkrétně oblasti Cazallier), dokonale ztělesňuje svobodu, ducha dobrodružství a esenci francouzského gravelu.
Hlavní přednosti a vlastnosti produktu:
-
Karbonové srdce a špičkový rám: Rám a vidlice spojují letité zkušenosti ze silniční cyklistiky s nároky jízdy v terénu. Rám poskytuje lehkost, reaktivitu a mimořádnou sílu, což zajišťuje skvělý přenos energie pro udržení vysoké rychlosti a efektivitu odvalování i na těch nejnáročnějších cestách.
-
Všestrannost a široké pláště: Kolo nabízí velkorysou průchodnost pro pláště až do šířky 50 mm (nebo 45 mm při použití dvoupřevodníku), čímž zaručuje maximální stabilitu, přilnavost a kontrolu na hrubém povrchu bez ztráty rychlosti. Můžete si navíc vybrat mezi koly o rozměrech 700c nebo 650b a zvolit jedno nebo dvoupřevodník podle svého jezdeckého stylu.
-
Vyvážená geometrie a možnost odpružení: Moderní a vyvážená geometrie dodává jezdci jistotu, pohodlí a efektivitu bez ohledu na ujetou vzdálenost. Pokud hledáte ještě větší kontrolu, rám je plně kompatibilní s odpruženou vidlicí (výrobce uvádí podporu pro zdvih až 50–60 mm), jejíž instalace nemá žádný negativní dopad na geometrii kola.
-
Chytrá integrace a úložný prostor: Každý detail je navržen tak, aby zjednodušil vaši jízdu. Kolo se pyšní čistým vnitřním vedením kabelů a integrovaným úložným prostorem ve spodní rámové trubce. Zde se nachází voděodolné pouzdro na nezbytnosti, které tak zůstanou v bezpečí, elegantně skryté a vždy po ruce.
-
Odolnost a snadná údržba: Čistý a funkční design zahrnuje snadno udržovatelný integrovaný kokpit, 27,2mm sedlovku a středové složení T47, což zaručuje vysokou spolehlivost a výkon.
Technická specifikace:
-
Hmotnost: 9,5 kg (ve velikosti M).
-
Zapletená kola: FULCRUM Lite GR 2WF osazená plášti SCHWALBE G-One Perf 700x45C.
-
Pohon a řazení: SHIMANO GRX 1x12, které zahrnuje kliky SHIMANO RX820 - 1x40T a kazetu SHIMANO M7100 s rozsahem 10-45 zubů. Řazení zajišťují páky SHIMANO GRX 820 Mech 12s a o změnu převodů se stará přehazovačka SHIMANO GRX 820 Mech 12s.
-
Komponenty: Kolo je vybaveno karbonovou sedlovkou LOOK LS3 AL, offroadovým sedlem LOOK X SAN MARCO Shortfit, hliníkovými gravel řídítky DEDA SuperZero a představcem LOOK LS3.
Toto gravel kolo se dokáže plně přizpůsobit vašemu stylu jízdy a terénu, a to bez jakýchkoliv kompromisů ve výkonu. Je stvořeno k tomu, aby jelo vaším tempem, ať už vás cesta zavede kamkoliv.
| Název | G85 |
|---|---|
| Rám | Carbon |
| Vidlice | Carbon |
| Přehazovačka | SHIMANO GRX 820 Mech 12s |
| Přesmykač | |
| Řazení | SHIMANO GRX 820 Mech 12s |
| Brzdy | SHIMANO GRX |
| Kliky | SHIMANO RX820 - 1x40 zubů |
| Kazeta | SHIMANO M7100 10-45T |
| Říditka | DEDA SuperZero Gravel Alloy |
| Představec | LOOK LS3 |
| Zapletená kola | FULCRUM Lite GR 2WF |
| Pláště | HUTCHINSON Touareg 700X45C |
| Sedlo | LOOK X SAN MARCO Shortfit Offroad |
| Sedlovka | LOOK LS3 Alloy |
| Počet rychlostí | 1x12 |
| Velikost kol | 28 |
| Hmotnost | 9,5 kg |
Tabulka velikostí LOOK G85
| XS | 157-166cm |
| S | 164-173cm |
| M | 171-180cm |
| L | 178-187cm |
| XL | 185-198cm |
V případě zájmu Vám kolo individuálně upravíme, stačí zaslat požadované změny a obratem Vám zašleme kalkulaci.
| Modelový rok: | 2026 |
| Řazení: | 1x12 |
| Zdvih vidlice: | Pevná - 0 mm |
| Průměr kol: | 28 " |
| BARVA: | Modrá |









































