LOOK 765 Gravel RS Apex AXS 1x12 Purple Pink / Fulcrum Rapid Red 500
Karbonový rám LOOK 765 Gravel RS dodá vašemu gravel stroji lehkost, podpoří jeho efektivitu a moderní, chytře navržená geometrie zacílí na aerodynamiku.
Rám 765 Gravel RS od společnosti LOOK je vyroben ze 100 % ultralehkých karbonových vláken a jeho geometrie je uzpůsobena pro jízdu v jakémkoliv terénu. Od silnice až po traily zaručuje výjimečnou a pohodlnou jízdu. V kombinaci s pečlivě vybranými komponenty, a jedinečným lakováním získáte gravel stroj stvořený pro vysoce efektivní jízdu.
| Název | 765 Gravel Apex AXS 1x12 |
|---|---|
| Rám | 765 Gravel, karbon |
| Přehazovačka | SRAM Apex XLPR AXS |
| Přesmykač | |
| Řazení | SRAM Apex AXS |
| Brzdy | SRAM Apex / Rotors Centerlock 160/140 mm |
| Kliky | SRAM Apex DUB 1X 40T |
| Kazeta | SRAM PG1251 10-44T |
| Říditka | LOOK |
| Představec | LOOK Design |
| Zapletená kola | FULCRUM Rapid Red 500 2WF |
| Pláště | HUTCHISON Touareg 700x40C |
| Sedlovka | LOOK LS1 |
| Počet rychlostí | 1x12 |
| Velikost kol | 28 |
| Hmotnost |
Tabulka velikostí 765 Gravel
| XS | 157-166cm |
| S | 164-173cm |
| M | 171-180cm |
| L | 178-187cm |
| XL | 185-198cm |
V případě zájmu Vám kolo individuálně upravíme, stačí zaslat požadované změny a obratem Vám zašleme kalkulaci.
| Modelový rok: | 2025 |
| Řazení: | 1x12 |
| Zdvih vidlice: | Pevná - 0 mm |
| Průměr kol: | 28 " |
| BARVA: | Fialová |









































