LOOK 765 Gravel Apex XPLR 1x12 Red Dust / Fulcrum Rapid Red 900
Karbonový rám LOOK 765 Gravel RS dodá vašemu gravel stroji lehkost, podpoří jeho efektivitu a moderní, chytře navržená geometrie zacílí na aerodynamiku.
Rám 765 Gravel RS od společnosti LOOK je vyroben ze 100 % ultralehkých karbonových vláken a jeho geometrie je uzpůsobena pro jízdu v jakémkoliv terénu. Od silnice až po traily zaručuje výjimečnou a pohodlnou jízdu. V kombinaci s pečlivě vybranými komponenty, a jedinečným lakováním získáte gravel stroj stvořený pro vysoce efektivní jízdu.
| Název | 765 Gravel Apex XPLR 1x12 |
|---|---|
| Rám | 765 Gravel, karbon |
| Přehazovačka | SRAM Apex EXPL 12 Speed |
| Přesmykač | |
| Řazení | SRAM Apex 12 Speed |
| Brzdy | SRAM Apex Flat mount, SRAM Centerlock Centerline - 160mm |
| Kliky | SRAM Apex 1x12 T38 |
| Kazeta | SRAM Apex PG 1231 11x44 |
| Říditka | LOOK LS2 Alloy Gravel 12° Flare |
| Představec | LOOK LS2 |
| Zapletená kola | FULCRUM Rapid Red 900 2WF C22 |
| Pláště | HUTCHINSON Overide 700x38 Tan Tubetype |
| Sedlo | Selle Italia Model X Superflow |
| Sedlovka | LOOK LS3 Alloy 27.2 mm 350mm |
| Počet rychlostí | 1x12 |
| Velikost kol | 28 |
| Hmotnost | 9,1 kg |
Tabulka velikostí 765 Gravel
| XS | 157-166cm |
| S | 164-173cm |
| M | 171-180cm |
| L | 178-187cm |
| XL | 185-195cm |
V případě zájmu Vám kolo individuálně upravíme, stačí zaslat požadované změny a obratem Vám zašleme kalkulaci.
| Modelový rok: | 2025 |
| Řazení: | 1x12 |
| Zdvih vidlice: | Pevná - 0 mm |
| Průměr kol: | 28 " |
| BARVA: | Červená |









































