LAPIERRE Prorace 4.9 Tidal Teal Blue Satin
Model PRORACE nabízí osvědčený rám v moderních barvách a velikostech, které se přizpůsobí všem jezdcům. Geometrie rámu ponechává pohodlný posed a zároveň neubírá kolu potřebnou hbitost.
Řada PRORACE představuje všestranné, spolehlivé a výkonné hardtaily pro různé úrovně jezdců — od začátečníků až po zkušenější cyklisty, kteří hledají jednoduché a lehké řešení pro trail, XC nebo každodenní použití. Kolekce pro rok 2026 obsahuje 4 úrovně osazení na dvou odlišných hliníkových rámech.
PRORACE 4.9 – nejvyšší model: odlehčený rám s pokročilým hydroformingem a moderním designem. Ideální osazení nabízející perfektní poměr ceny a výkonu. O pohon s 1x12 rychlostmi se stará kompletní sada Sram SX a o komfort vzduchová vidlice RockShox Judy Gold se 100 mm zdvihu.
PRORACE 3.9 – sdílí odlehčený rám s pokročilým hydroformingem, který je osazen komponenty Shimano Deore s 1x12 převody. Bezpečnost řeší hydraulické brzdy Tektro a o komfort se stará vzduchová vidlice RockShox Judy Silver.
PRORACE 2.9 – Komponenty Shimano Cues s 1x10 rychlostmi a pružinová vidlice RockShox jsou postaveny na základním hliníkovém rámu.
PRORACE 1.9 – základní hlinkový rám je rozumně osazen jedno-převodníkovým pohonem Shimano Cues 1x9 a pružinovou vidlicí SR Suntour se 100 mm zdvihu
Každý model je navržen s ohledem na dlouhou životnost komponentů a maximální kontrolu jezdce nad kolem. Díky promyšlené geometrii, moderním komponentům a designu, se kola PRORACE snadno přizpůsobí stylu jízdy a požadavkům jezdce.
- Interní vedení kabeláže: čistší vzhled, ochrana kabelů
- Maximální nosnost rámu cca 120 kg
- Možnost montáže blatníků, stojanu a dalších doplňků.
| Název | ProRace 4.9 |
|---|---|
| Rám | aluminium, Boost 110/148, disc brake IS Mount |
| Vidlice | RockShox Judy Gold, air, Travel: 100mm, aluminum shaft 1 1/8" - 1 1/2" tapered, 15 x 110mm thru-axle Boost |
| Přehazovačka | Sram SX Eagle, 12-speed |
| Řazení | Sram SX, Trigger shifter |
| Brzdy | Tektro HD-M280, aluminium |
| Kliky | Sram SX Eagle DUB, aluminium |
| Kazeta | Sram PG1210 Eagle, 11-50 teeth |
| Řetěz | Sram SX Eagle 12s |
| Říditka | XLC HB-M30 760mm |
| Představec | XLC ST-M34, A-head |
| Zapletená kola | XLC M55 / XLC WR-M19 Disc 25/622 32H 6,5 mm Valve |
| Pláště | XLC VT-M20, 57-622 |
| Sedlo | XLC SA-S10 |
| Sedlovka | XLC SP-R30, straight, 27.2mm, aluminium |
| Počet rychlostí | 1x12 |
| Hmotnost |
Tabulka velikostí ProRace
| S | 150-163cm |
| M | 160-170cm |
| L | 168-178cm |
| XL | 176-186cm |
V případě zájmu Vám kolo individuálně upravíme, stačí zaslat požadované změny a obratem Vám zašleme kalkulaci.
| Modelový rok: | 2026 |
| Řazení: | 1x12 |
| Zdvih vidlice: | 100 mm |
| Průměr kol: | 29 " |
| BARVA: | Modrá |








































