LAPIERRE Prorace 1.9 Midnight Blue Glossy
Model PRORACE nabízí osvědčený rám v moderních barvách a velikostech, které se přizpůsobí všem jezdcům. Geometrie rámu ponechává pohodlný posed a zároveň neubírá kolu potřebnou hbitost.
Řada PRORACE představuje všestranné, spolehlivé a výkonné hardtaily pro různé úrovně jezdců — od začátečníků až po zkušenější cyklisty, kteří hledají jednoduché a lehké řešení pro trail, XC nebo každodenní použití. Kolekce pro rok 2026 obsahuje 4 úrovně osazení na dvou odlišných hliníkových rámech.
PRORACE 4.9 – nejvyšší model: odlehčený rám s pokročilým hydroformingem a moderním designem. Ideální osazení nabízející perfektní poměr ceny a výkonu. O pohon s 1x12 rychlostmi se stará kompletní sada Sram SX a o komfort vzduchová vidlice RockShox Judy Gold se 100 mm zdvihu.
PRORACE 3.9 – sdílí odlehčený rám s pokročilým hydroformingem, který je osazen komponenty Shimano Deore s 1x12 převody. Bezpečnost řeší hydraulické brzdy Tektro a o komfort se stará vzduchová vidlice RockShox Judy Silver.
PRORACE 2.9 – Komponenty Shimano Cues s 1x10 rychlostmi a pružinová vidlice RockShox jsou postaveny na základním hliníkovém rámu.
PRORACE 1.9 – základní hlinkový rám je rozumně osazen jedno-převodníkovým pohonem Shimano Cues 1x9 a pružinovou vidlicí SR Suntour se 100 mm zdvihu
Každý model je navržen s ohledem na dlouhou životnost komponentů a maximální kontrolu jezdce nad kolem. Díky promyšlené geometrii, moderním komponentům a designu, se kola PRORACE snadno přizpůsobí stylu jízdy a požadavkům jezdce.
- Interní vedení kabeláže: čistší vzhled, ochrana kabelů
- Maximální nosnost rámu cca 120 kg
- Možnost montáže blatníků, stojanu a dalších doplňků.
| Název | ProRace 1.9 |
|---|---|
| Rám | aluminium, QR 100/135, disc brake Post Mount |
| Vidlice | SR Suntour XCE 28, Travel: 100mm |
| Přehazovačka | Shimano CUES RD-U4000 9s, Shadow, 9-speed |
| Řazení | Shimano Cues U4000 |
| Brzdy | Tektro HD-M280, aluminium |
| Kliky | Shimano CUES FC-U4000-1, aluminium |
| Kazeta | Shimano Cues LG300-9 |
| Řetěz | KMC eGlide |
| Říditka | XLC HB-M30 760mm |
| Představec | XLC ST-M34, A-head |
| Zapletená kola | XLC T20 / XLC WR-T29, aluminium |
| Pláště | XLC VT-M20, 57-622 |
| Sedlo | Lapierre XC Saddle |
| Sedlovka | XLC SP-R30, straight, 30.9mm, aluminium |
| Počet rychlostí | 1x9 |
| Hmotnost |
Tabulka velikostí ProRace
| S | 150-163cm |
| M | 160-170cm |
| L | 168-178cm |
| XL | 176-186cm |
V případě zájmu Vám kolo individuálně upravíme, stačí zaslat požadované změny a obratem Vám zašleme kalkulaci.
| Modelový rok: | 2026 |
| Řazení: | 1x9 |
| Zdvih vidlice: | 100 mm |
| Průměr kol: | 29 " |
| BARVA: | Modrá |








































