GHOST Path Riot LTD
Lehký a našlapaný celoodpružený e-bike na karbonovém rámu s pohonem Fazua Ride 60. Model GHOST Path Riot CF LTD vám přinese tuny zábavy, potřebnou tuhost ve sjezdech a usnadní vám i cestu nahoru.
Když se vám pod ruky a pod nohy dostane model Path Riot LTD, okamžitě si všimnete, jak neobyčejně lehký a obratný je – zejména na poměry elektrokol. Rám z karbonu v kombinaci s ultra kompaktním a úplně nenápadným pohonem Fazua Ride 60 posouvá hranice mezi klasickým trailovým kolem a e-MTB. Motor váží pouhých 1,96 kg, přitom nabízí točivý moment 60 Nm a zcela plynulou, přirozenou asistenci bez zbytečné hmotnosti. Elegantní a čistý design s integrovanou 475Wh baterií dává kolu mimořádnou rovnováhu mezi výkonem a lehkostí. Bezdrátová konektivita s aplikací FAZUA (přes ANT+, Bluetooth), je samozřejmostí a chytrý telefon může sloužit jako přehledný displej, který jde v případě potřeby dobíjet z baterie elektrokola.
Na trailech se Path Riot LTD chová jako čistokrevné all-mountain kolo. Oceníte 29“ kola a plně integrovanou teleskopickou sedlovku Eightpins s extra dlouhým zdvihem. Geometrie i osazení směřují k maximálnímu výkonu – vpředu pracuje vidlice Rockshox Lyric Ultimate se zdvihem 150 mm, vzadu tlumič Rock Shox Super Deluxe Ultimate RC2T se zdvihem 140 mm. Zadní stavba využívá systém TractionLink, tedy řešení s virtuálním čepem, které zajišťuje optimální cit pro terén a výbornou trakci po celou dráhu odpružení zadního kola. Kolo tak zůstává aktivní a citlivé, aniž by se ztrácela účinnost při šlapání.
Špičkové komponenty jako bezdrátové elektrické řazení SRAM GX Eagle T-Type, karbonová kola DT Swiss a čtyřpístkové brzdy SRAM Maven dávají jezdci jistotu i v těch nejnáročnějších sjezdech.
Výsledkem je zážitek z jízdy, který se blíží špičkovému trail bajku bez motoru – jen s lehkým „větrem do zad“ při stoupání. Nízká hmotnost, karbonová konstrukce a efektivní motor bez odporu činí z Path Riot LTD mimořádně hravé, přesné a přirozeně ovladatelné kolo. Ať už vyrážíte na dlouhé alpské túry, technické sjezdy nebo rychlé večerní okruhy po práci, tenhle stroj nabízí prvotřídní zážitek z lehkého e-MTB bez kompromisů.
- Kompaktní pohon FAZUA Ride 60
- Lehký, sofistikovaný karbonový rám
- Výjimečný design a lakování
- Supercitlivé odpružení Traction Link® (Virtual Pivot)
- Jednodílná zadní stavba s maximální torzní tuhostí
- SUPERFIT® geometrie
- Karbonová kola a řídítka
- Plně integrovaná teleskopická sedlovka Eightpins®
- Integrovaná ochrana po celé délce řetězové vzpěry
| Název | Path Riot LTD |
|---|---|
| Rám | HIGH Carbon Uni |
| Vidlice | RockShox Lyrik Ultimate, Travel: 160mm |
| Tlumič | RockShox Super Deluxe Ultimate RC2T 140 mm |
| Přehazovačka | Sram GX Eagle AXS Transmission 12-S, 12-speed |
| Řazení | Sram AXS Paddle, Trigger řadič |
| Brzdy | Sram Hydraulic Disc brake DB Maven Silver, 4 pistons, organic pad, 200 mm |
| Kliky | Rotor 34T |
| Kazeta | Sram CS XS 1275 T-Type 10-52T |
| Říditka | Truvativ Descendant Riser Carbon DH 35mm 800mm / 25mm |
| Představec | Truvativ Descendant 35mm / 40mm |
| Zapletená kola | DT Swiss HXC 1501 Spline One LS 30mm front 15x110mm / rear 12x148mm |
| Pláště | Continental Kryptotal-Fr Trail Soft, foldable skin SL, TR 60-622 |
| Sedlo | Fizik Terra Aidon |
| Sedlovka | Eightpins Dropperpost H01 Hydraulic, telescope, Dia. 34.9 mm, 6X-M |
| Počet rychlostí | 1x12 |
| Velikost kol | 29 |
| Motor | Fazua Ride 60 (60Nm) |
| Display | Fazua Ride 60 LED Hub + Ring Control |
| Baterie | Fazua Energy 480 Wh |
| Hmotnost |
Tabulka velikostí Path Riot
| S | 162-174cm |
| M | 170-182cm |
| L | 178-190cm |
| XL | 186-196cm |
V případě zájmu Vám kolo individuálně upravíme, stačí zaslat požadované změny a obratem Vám zašleme kalkulaci.
| Modelový rok: | 2025 |
| Motor: | Fazua RIDE 60 |
| Řazení: | 1x12 |
| Zdvih vidlice: | 160 mm |
| Zdvih tlumiče: | 140 mm |
| Průměr kol: | 29 " |
| BARVA: | Modrá |









































