GHOST E-Teru Advanced EQ Low Eerie Black/Beaver Glossy
Stabilní, spolehlivé a s mega funkcemi - GHOST E-Teru je špičkové horské elektrokolo pro každodenní život i dobrodružství.
Ať už jedete po šotolinových cestách, nebo bojujete na drsných lesních stezkách, tento hardtail vám nabídne maximální pohodlí a bezpečí se sofistikovanou geometrií. V nabídce jsou jak rámy s nízkým nástupem, tak i plně vybavené modely EQ s blatníky, stojanem, světly a nosičem. Nejvyšší modely nabízí funkci ABS anebo řemenový pohon s automatickou převodovkou v zadním náboji. Velikosti S jsou osazeny 27,5“ koly pro větší jistotu a bezpečí jezdců s menší postavou. Díky výkonnému motoru Bosch 5. generace a baterii s kapacitou 800 Wh (modely PRO a ADVANCED) budete mít vždy dostatek energie pro každé stoupání.
Systém Bosch eBike 5. generace přináší několik klíčových vylepšení oproti svému předchůdci:
- Kompaktní a lehký design: Motor Performance CX 5. generace byl přepracován tak, aby byl kompaktnější a přibližně o 100 gramů lehčí než předchozí generace, což přispívá k lepší ovladatelnosti a integraci.
- O 18% vyšší výkon: aktualizovaná pohonná jednotka CX nabízí mnohem větší výkon 100Nm a 750 W
- Vylepšená podpora šlapání: Nový motor nabízí plynulejší a citlivější podporu šlapání, což zlepšuje celkový zážitek z jízdy. Funkce Hill Hold zabraňuje nechtěnému couvání při zastavení ve svahu. Nový asistent rozjezdu do kopce pomáhá získat hybnost v prudkém terénu.
- Tišší provoz: Hlučnost byla snížena až o 50 %, což vede k tišší jízdě ve srovnání s předchozí generací.
- Vylepšená technologie článků a snížená hmotnost: Díky použití pokročilé technologie článků 21700 dosahuje nová baterie PowerPack 800Wh* vyšší hustoty energie a účinnosti. Navzdory vyšší kapacitě je baterie 800 Wh lehčí, váží přibližně 3,9 kg, což je asi o 500 gramů méně než model 750 Wh, čímž se dosahuje hustoty energie kolem 200 Wh/kg.
- Kompaktní rozměry: Baterie 800 Wh je také menší, což umožňuje lepší ovladatelnost díky nižšímu těžišti.
- Pokročilá konektivita: Systém nyní nabízí vylepšenou integraci s aplikací eBike Flow, která umožňuje bezdrátové aktualizace firmwaru, přizpůsobitelné jízdní režimy a vylepšené navigační funkce.
* Pouze modely PRO a ADVANCED. Modely Universal jsou vybaveny 600Wh baterií.
| Název | E-Teru Advanced EQ Low |
|---|---|
| Rám | aluminium, Boost 110/148 |
| Vidlice | SR Suntour Mobie 34 D 100 mm |
| Přehazovačka | Shimano CUES RD-U8000 11-S |
| Řazení | Shimano CUES SL-U8000 |
| Brzdy | Shimano BR-MT420 203 mm Disc |
| Kliky | XLC CR-E18 CRNKS + Chainring CR-E15 BDU38 + Bashring 170 |
| Kazeta | Shimano CUES CS-LG400-11, HG, 11-50T |
| Říditka | XLC HB-C32, Dia. 31.8 mm, Rise: 25 mm, backsweep 15° 740mm |
| Představec | XLC ST-M36, Dia. 31.8 mm, L: 70 mm, A-Head, Adjustable |
| Přední náboj | XLC HF-M15 Boost 15x110 mm, 32H, Centerlock |
| Zadní náboj | XLC HR-M15 Boost 12x148 mm, 32H, Centerlock, HG |
| Ráfek | XLC WR-M37 Tryp EVO Disc 30/584 32H 6,5 mm Valve |
| Pláště | Schwalbe Johnny Watts Performance, DD, RaceGuard, 67EPI, 60-584 |
| Sedlo | XLC SA-T22 City Steel Rail 170 mm |
| Sedlovka | Limotec Dropperpost D3 Susp. Dropper, Dia. 34.9 mm, Travel: 125 mm |
| Počet rychlostí | 1x11 |
| Velikost kol | 27,5 |
| Motor | Bosch Performance PX 85 Nm |
| Display | Bosch Kiox 300 + LED Remote |
| Baterie | Bosch PowerTube 800Wh |
| Hmotnost | |
| Příslušenství | Herrmans MR5, Standard bracket, 40 Lux / Spanninga Aerline 2.0 Brake / Easylife System luggage carrier, MIK / Curana Apollo 70, extra matte black / XLC KS-C10 adjustable, 24"-29", Dia. 6 mm |
Tabulka velikostí E-Teru Low
| S | 162-174cm |
| M | 170-182cm |
| L | 178-190cm |
V případě zájmu Vám kolo individuálně upravíme, stačí zaslat požadované změny a obratem Vám zašleme kalkulaci.
| Modelový rok: | 2026 |
| Motor: | BOSCH Performance PX - středový |
| Řazení: | 1x11 |
| Zdvih vidlice: | 100 mm |
| Průměr kol: | 27.5 " |
| BARVA: | Černá |









































