APACHE Hupahu 5 Bosch 625Wh
| Výrobce: | APACHE |
| Kód: | 59323212 |
Apache Hupahu 5 Bosch je horské elektrokolo s hliníkovým rámem, které je vybaveno středovým motorem Bosch PF CX Gen. 4, baterií o kapacitě 625 Wh, pohonem Shimano 1x10, vzduchovou vidlicí a koly o průměru 29 palců.
Precizně zpracovaný hliníkový rám s hladkými tvary ukrývá integrovanou baterii a nejvýkonnější pohon Bosch, aby spolu s pečlivě zvolenými komponenty nabídl maximum za příznivou cenu. Vzduchová přední vidlice má díky silnějším nohám vynikající torzní tuhost a sportovní geometrie myslí na pohodlný posed jezdce. Tohle je kolo pro celodenní jízdu v terénu i mimo něj.
| Název | APACHE Hupahu 5 Bosch |
|---|---|
| Rám | Apache Hupahu Bosch Al |
| Vidlice | SR Suntour XCR34 Air RL-R 120mm |
| Řazení | Shimano Deore SL-M4100, Rapidfire Plus |
| Přehazovačka | Shimano Deore RD-M5120-SGS, Shadow Plus |
| Brzdy | Shimano BR-M500 180/180mm |
| Kliky | FSA Bosch 170 mm, 34 z. |
| Kazeta | Shimano Deore CS-M4100, 11-46 z. |
| Říditka | Apache Al 31,8 x 780 mm, zvýšení 15 mm |
| Představec | Apache Al 31,8 x 90 mm, 7° |
| Řetěz | Shimano CN-E6090 |
| Zapletená kola | Shimano MT400 / Remerx e-Rocky RX 3025 |
| Pláště | Schwalbe Smart Sam Performance 29 x 2,25 |
| Sedlo | Apache memory foam |
| Sedlovka | Apache Al, ø 30,9 x 400 mm |
| Motor | Bosch Performance CX Gen. 4, 85 Nm |
| Baterie | Powertube 625 Wh / 16,7 Ah, 3,65 kg |
| Displej | Bosch Intuvia 100 |
| Nabíječka | Bosch Charger 4.0 A , 700 g |
| Hmotnost | - |
Tabulka velikostí APACHE Hupahu
| S | 165-179cm |
| M | 175-189cm |
| L | 185-196cm |
Podrobnou geometrii rámu naleznete na stránkách výrobce odkaz
| Modelový rok: | 2025 |
| Motor: | BOSCH Performance CX - středový |
| Řazení: | 1x10 |
| Zdvih vidlice: | 120 mm |
| Průměr kol: | 29 " |
| BARVA: | Modrá |








































