APACHE Arrow C7, Bílá
| Výrobce: | APACHE |
| Kód: | 29424621 |
Nejlepší kombinace zábavy, spolehlivosti a rozumné ceny na lehkém karbonovém rámu Arrow osazeném spolehlivou sadou Shimano Deore 1×12 s přehazovačkou Shimano SLX. O pohodlí se stará vzduchová vidlice SR Suntour Raidon XC se zamykáním z řídítek, abyste si mohli užít jízdu v terénu a ruce měli vždy připravené na řídítkách. Ještě lepší absorpci vibrací při průjezdu skrz nerovnosti terénu zajistí karbonová sedlovka a pod kopcem pohodlně zastavíte, díky spolehlivým brzdám Shimano.
| Název | Arrow C7 |
|---|---|
| Rám | Apache Arrow Carbon HT Toray 700 |
| Vidlice | SR Suntour Raidon XC RL-R 120mm |
| Přehazovačka | Shimano SLX RD-M7100 Shadow Plus |
| Řazení | Shimano Deore SL-M6100-R |
| Brzdy | Shimano BR-MT410, 180/160 mm |
| Kliky | Shimano FC-MT511-1, 32 zubů |
| Kazeta | Shimano Deore CS-M6100, 10-51 zubů |
| Říditka | MAX1 Performance, Rise 15 mm, 810 × 31,8 mm |
| Představec | MAX1 Performance 7° |
| Zapletená kola | Shimano TC500 / WTB Speedterra i25, 32 děr |
| Pláště | WTB Ranger 29 x 2,25 TCS Light Fast Rolling |
| Sedlo | WTB Volt |
| Sedlovka | karbonová, ø 31,6 × 400 mm |
| Počet rychlostí | 1x12 |
| Velikost kol | 29 |
| Hmotnost |
Tabulka velikostí Arrow C
| S | 155-170cm |
| M | 165-180cm |
| L | 175-190cm |
| XL | 185-200cm |
V případě zájmu Vám kolo individuálně upravíme, stačí zaslat požadované změny a obratem Vám zašleme kalkulaci.
| Modelový rok: | 2025 |
| Řazení: | 1x12 |
| Zdvih vidlice: | 120 mm |
| Průměr kol: | 29 " |
| BARVA: | Bílá |








































