APACHE Arrow C5, Černá
| Výrobce: | APACHE |
| Kód: | 29424612 |
Karbonové pevné XC jízdní kolo stvořené pro zábavnou jízdu v terénu je vybaveno osvědčenou vidlicí Rock Shox Recon Silver se zamykáním z řídítek a spolehlivou dvanáctkovou sadou Sram, která nabízí výbornou funkci a široký rozsah převodů 34 × 11-50, díky kterému jednoduše zdoláte i nejstrmější stoupání. Ještě lepší absorpci vibrací při průjezdu skrz nerovnosti terénu zajistí karbonová sedlovka a pod kopcem pohodlně zastavíte, díky spolehlivým brzdám Sram Level TL.
| Název | Arrow C5 |
|---|---|
| Rám | Apache Arrow Carbon HT Toray 700 |
| Vidlice | Rock Shox Recon Silver RL R 100mm |
| Přehazovačka | Sram NX Eagle |
| Řazení | Sram SX Eagle |
| Brzdy | Sram Level TL, 180/160 mm |
| Kliky | Sram SX Eagle DUB, X-Sync, 34 zubů |
| Kazeta | Sram NX Eagle PG-1230, 11-50 zubů |
| Říditka | Race Face Ride XC 710 × 31,8 mm |
| Představec | Easton EA50 80 × 31,8 mm |
| Zapletená kola | WTB Speedterra i27 |
| Pláště | WTB Ranger 29 x 2,25 TCS Light Fast Rolling |
| Sedlo | WTB Volt |
| Sedlovka | karbonová, ø 31,6 × 400 mm |
| Počet rychlostí | 1x12 |
| Velikost kol | 29 |
| Hmotnost |
Tabulka velikostí Arrow C
| S | 155-170cm |
| M | 165-180cm |
| L | 175-190cm |
| XL | 185-200cm |
V případě zájmu Vám kolo individuálně upravíme, stačí zaslat požadované změny a obratem Vám zašleme kalkulaci.
| Modelový rok: | 2025 |
| Řazení: | 1x12 |
| Zdvih vidlice: | 100 mm |
| Průměr kol: | 29 " |
| BARVA: | Černá |








































